O náboru

Asociace zahraničních pracovníků disponuje rozsáhlou databází pracovníků ze třetích zemí. Naše komunity čítají více než 10 000 členů, kteří jsou potenciálními uchazeči o práci pro vaši firmu.

Trochu o náboru

  • Naše cesta za tím nejlepším personálem začíná hlubokým porozuměním potřebám našich klientů. Když nám firma svěří hledání nového zaměstnance, věnujeme čas důkladnému pochopení specifik pracovní pozice, kultury společnosti a očekávání, která jsou s tím spojena. ( obycajny text)
  • Poté přichází fáze vyhledávání potenciálních kandidátů. Naše rozsáhlé sítě a databáze nám umožňují nalézt ty nejvhodnější uchazeci.
  • Následuje důkladný výběr a hodnocení. Proces zahrnuje jak formální, tak neformální rozhovory, kde se snažíme získat co nejvíce informací o dovednostech, zkušenostech, rodině  a motivaci uchazečů. Provádíme také různé typy testů, aby bylo možné zhodnotit jejich socialní schopnosti a dovednosti v praxi.
  • Nakonec vybíráme ty nejlepší kandidáty, kteří nejen splňují požadavky pracovní pozice, ale také se hodí do firemní kultury a mají potenciál růst a rozvoj. Jsme hrdí, že naše pečlivé vybírání a testování pomáhají našim klientům najít právě ty správné lidi pro jejich tým.

Kdy budete mít uchazeče k pohovoru?

Lhůty budou záviset na náročnosti pozice a množství požadavků zaměstnavatele. Pro méně náročné pozice umíme představit uchazeče k pohovoru do 10 dnů, u vysoko kvalifikovaných pozic nábor bude trvat cca 30 dnů.

Celý proces náboru

Nábor začíná okamžikem, kdy zaměstnavatel schválí vytvořenou pracovní nabídku dle konkrétních požadavků a končí podepsanou smlouvou jak ze strany zaměstnavatele, tak i ze strany uchazeče.

1

Výběr kandidátů z naší strany.

2

Představení kandidátů.

3

Plánování pohovoru se zaměstnavatelem.

4

Zaměstnavatel vybere potenciální zaměstnance.

5

Podpis smlouvy.

A co garance?

I zde máme pro vás řešení. V době od nástupu zaměstnance do 6 měsíců od nástupu garantujeme vám náhradníka. Pokud vám zaměstnanec nebude vyhovovat nebo pracovník podá výpověď, poskytneme vám v rámci smlouvy nového vhodného kandidáta.