O nás

Naše společnost

Společnost Asociace zahraničních pracovníků z.s. vznikla s cílem propojit český trh práce se zahraniční pracovní silou. Naše myšlenka vychází z potřeby firem v České republice, které hledají spolehlivé zaměstnance s určitymi  dovednostmi. 

Naše společnost se zaměřuje na nábor pracovníků ze zahraničí z  různých profesí a odbornými dovednostmi, kteří jsou připraveni přispět k úspěchu českých firem. Pracujeme s pečlivě vybranými partnery, protože zaručujeme bezpečnost a spokojenost také pro budoucí zaměstnance.

Během naší činnosti jsme dovezli do České republiky mnoho talentovaných jednotlivců, kteří přinesli své jedinečné zkušenosti a motivace.  Díky našemu pečlivému výběrovému procesu jsme měli možnost identifikovat pracovníky s potřebnými schopnostmi a dovednostmi pro různá odvětví, včetně gastronomie, služeb, hotelnictví, výroby a mnoha dalších. Jsme hrdí na to, že jsme mohli přispět k posílení pracovních týmů ve firmech v České republice a současně poskytnout nové příležitosti pro zahraniční pracovníky hledající kariérní růst a rozvoj.

Naši priority

Multikulturní trh práce

Cílem naší společnosti je podpořit globalizaci českého trhu a přispívat k diverzifikaci pracovní síly.

Spolehlivost a jistota

Nabízíme nejen služby náboru, ale také kompletní podporu a poradenství pro obě strany, jak pro zaměstnavatele, tak pro zaměstnance.

Pomoc lidem ze třetích zemí

Každý člověk je pro nás jedinečný. Proto se snažíme porozumět potřebám a požadavkům nejen zaměstnavatelů, ale i uchazečů o práci. Pro nás je podstatná bezpečnost a spokojenost vašich budoucích zaměstnanců. My pomáháme lidem ze třetích zemí uspořádat si lepší život, nikoli naopak.

Relokaci
+ 0
Nový zamestnanci
+ 0
Společností
+ 0

Zaměstnanci z filipin

Představujeme vám jednoho z  pracovníků z Filipín. Pan je pizza maker, který přicestoval do Česka přes naší asociace. Pracuje v jedné z nejlepších restaurací už více než 2 roky. Zaměstnavatel je s ním velmi spokojen, stejně jako s dalšími pracovníky z tohoto statu. Na Filipínách je mnoho vynikajících specialistů. Obsadili jsme hodně náročných pracovních pozic, jako: vysoce kvalifikovaný svářeč, obsluha svařovacího robota, operátor vstřikovacího lisu, hlavní šéfkuchař pro restauraci, čalouník, mechanik, řidiči skupiny D, E a další.. My Spolupracujeme nejvice s filipínským trhem. Jsme obeznámeni s jejich kulturou a zaručujeme vám úspěšný nábor a velkou spokojenost.

Zaměstnanci z jiných zemí v rámci programu

Organizujeme nábor ve všech zemích, které jsou součástí programu pro kvalifikované zaměstnance. Úspěšně jsme obsadili pozice jako: řezník pracovníky z Arménie, pozice truhlář z Moldávie a řidič kategorií D, E, C z Kazachstánu.

Proč pracovat s námi ?

Zkušenost a spolehlivost

S dlouholetou praxí v oblasti náboru a zajištění zahraniční pracovní síly, poskytujeme spolehlivé a kvalitní služby.

Široký výběr pracovníků

Nabízíme širokou škálu kvalifikovaných pracovníků z různých zemí, aby odpovídali vašim potřebám a požadavkům.

Flexibilita a personalizace

Jsme flexibilní a přizpůsobíme se vašim individuálním požadavkům, abychom zajistili, že budete mít přesně ty pracovníky, které potřebujete.

Profesionální podpora

Poskytujeme kompletní podporu od začátku až do konce procesu, abychom zajistili vaši maximální spokojenost a úspěch ve spolupráci s námi.

Náš tým

Karolína Ašerová

Hlavní konzultantka

Daria Vlasiuk

Rekruiterka

DANIEL CYPRiÁN

Obchodní zástupce

Lucie Sucharovová

Administrativní asistentka

Elizaveta Khalemskaia

Hlavní Koordinatorka

Daria Ipatova

Rekruiterka/vízová koordinatorka